קצת עלינו

אודות

סטפן חג'ג' מייסד חברת סטפן קלין החל את דרכו בתחום הניקיון בחברת ISS בתור ראש צוות בשנת 2005. עם 15 שנות ניסיון כיום סטפן מספק שירותי ניקיון ואחזקת מבנים. כחלק מלקוחותינו בתור קבלני משנה ניתן למצוא את בוני התיכון, חן ואיתי גינדי ומפעל מטלכם.

אנו דואגים לניקיון במגדל משה אביב ברמת גן ובמתחם עזריאלי בחולון קרוב ל 12. בן היתר, מבצעים ניקיונות ליפני טופס 4 ובנוסף לאחר כניסה לדירה חדשה אחרי שיפוץ מכל סיבה אחרת שמצריכה ניקיון מקצועי.

אנו משתמשים בציוד חדשני ומאמינים בעבודה קשה ומסורה לכל קהל לקוחותינו. לשאלות נוספות, הרגישו חופשי ליצור קשר.

חברת ניקיון לכל מטרה

חסכו לכם זמן ועבודה קשה, בתור חברת ניקיון מומלצת אנו מתחייבים לפתור את הבעיה. בחרו שירות ניקיון וקבלו הצעת מחיר תוך 24 שעות.

ניקיון לאחר שיפוץ

חסכו כאבי ראש וזמן, תנו למומחים שלנו לעזור. קבלו הצעה מחיר עוד היום.

עוד על השירות
ניקיון משרדים

אנו מספקים שירותי ניקיון משרדים בכל הארץ במחירים נוחים, ואיכות ללא פשרות.

עוד על השירות
אחזקת מבנים

הפכו את ניקיון הבניין ואחזקתו לפשוט ויעיל. שירות אחזקת מבנים בהתאמה אישית.

עוד על השירות

שאלות נפוצות

האם אפשר להשאיר מפתח לצוות הניקיון?

keyboard_arrow_down

מרבית לקוחותינו (אשר לרוב משקפים את המשרדים הממוצעים בארץ) בחרו בסטפן קלין כחברת ניקיון מומלצת, ובוטחים בנו בכל הנוגע למערכות האבטחה ומפתחות המשרד. מיותר לציין שאנו לוקחים את נושא בטחון המשרד בתור ראש סדר העדיפויות שלנו.

האם יש צורך להיות נוכח/ת בזמן ניקיון המשרד?

keyboard_arrow_down

ברוב המקרים לא, אך זה חשוב שנקבע פגישה ונדון בכל סוגיות השירות לפני שנתחיל על מנת שנול לוודא שאתה אכן מרוצה משירותי ניקיון המשרדים של סטפן קלין. במידה ותבחרו לא להיות נוכחים במשרד - חשוב שיהיה פתרון גישה לצוות הניקיון.

האם יש לי (מקבל השירות) יחסי עובד-מעביד עם צוות הניקיון?

keyboard_arrow_down

לא. אנו הם אלה שמעסיקים את כל צוות הניקיון - התשלומים מבוצעים לסטפן קלין לכן אין בין מקבל השירות לספקי השירות שום קשרי עובד מעביד.

האם יש התחייבות לניקיון איכותי?

keyboard_arrow_down

כמובן שכן! כל צוות הניקיון שלנו מתחייב לשירות איכותי, אדיב ומסור - הצלחנו לשמח גם את הלקוחות הכי קפדנים. אם את/ה לא 100% מרוצים מהתוצאות, הצוות יחזור לנקות ללא כל תוספת תשלום.